(0342) 59-51-79

Купити меблі, дивани в Івано-Франківську

В нашому салоні меблів представлено широкий вибір диванів (кутові дивани, офісні дивани, диван-єврокнижка) та меблів на будь-який смак та гаманець від найкращих виробників України.

Для Вас працюють наші продавці-консультанти, які завжди допомужуть вибрати небхідний диван чи офісне крісло. Також спеціально для Вас розміщені на сайті фото меблів та їх детальний опис, які чекають на Вас в нашому магазині меблів.

Ми подбаємо про доставку до дому та встановлення меблів, за Вашим бажанням.

Переглянути каталог →

Виробництво матрасів - купити матраци в Івано-Франківську

Матраси Івано-Франківська 

Шукаєте зручний, комфортний, екологічний ортопедичний матрац для здорового - міцного сну? Тоді Ви звернулсь за адресою! Вже понад 8 років, компанія "Світ Меблів" виготовляє ортопедичні матраци в Івано-Франківську. Наші матраци виготовляються з екологічно чистих перевірених матеріалів.

Виробництво матраців

Виробництво матраців відповідає вітчизняним і міжнародним стандартам, в тому числі суворим вимогам QUl, а також має сертифікат ЕКО-ТЕКС.

Ми впевнені, що наші матраци будуть довго і чесно дарувати Вам відпочинок і задоволення, адже гарантія на матраци становить аж 5 років.

Переглянути каталог →

Меблеві тканини

Торгово-економічна компанія «Світ Меблів» вже кілька років успішно реалізує на місцевому ринку продаж тканин оптом і в роздріб, заслуживши, таким чином довіру і повагу як з боку купівельної аудиторії, так і з боку конкурентів. Секрет нашого визнання на ринку Івано-Франківської області дуже простий і полягає в чотирьох основних критеріях: величезний асортимент меблевих тканин, найвища якість представленої продукції, власна складська програма, привабливі, а головне - доступні ціни.

«Світ Меблів» спеціалізується на продажі ексклюзивних меблевих тканин як для приватного (домашнього) так і для комерційного використання. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки наймодніші, найактуальніші меблеві тканини. Наші представники відвідують всі значущі текстильні виставки в світі, щоб постійно бути в курсі останніх стильових напрямів і трендів. Наша унікальність полягає в тому, що, будучи в якійсь мірі колекціонером нових пропозицій на світовому ринку, студія пропонує вже готові варіанти різних за призначенням та походженням меблевих тканин, що ідеально гармонують між собою за кольором, фактурою і дизайном.

Компанія на сьогоднішній день має в своєму розпорядженні великий склад тканин в Івано-Франківську, пропонуючи всім без винятку замовникам вигідні і комфортні для обох сторін умови співпраці, оцінити які гідно можете і Ви, ставши нашим клієнтом.

Відвідайте нас, уважно ознайомтеся з асортиментом, виберіть меблеві тканини, що відповідають саме Вашим запитам, і оформіть замовлення. Прийнявши рішення про співпрацю з нами - Ви жодного разу про це не пошкодуєте, оскільки ми дійсно дбаємо про своїх клієнтів, пропонуючи їм все тільки найкраще!

Переглянути каталог →

Телефонуйте нам за номером (0342) 72-40-19 і наш консультант обов'язково допоможе вибрати потрібний товар. Чекаємо Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. Стефаника 45, по буднях з 9:30 до 18:00 та у суботу з 9:30 до 16:00 без обіду.

Наш партнер