(0342) 59-51-79

Слайдер

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Меблеві тканини

Торгово-економічна компанія «Світ Меблів» вже кілька років успішно реалізує на місцевому ринку продаж тканин оптом і в роздріб, заслуживши, таким чином довіру і повагу як з боку купівельної аудиторії, так і з боку конкурентів. Секрет нашого визнання на ринку Івано-Франківської області дуже простий і полягає в чотирьох основних критеріях: величезний асортимент меблевих тканин, найвища якість представленої продукції, власна складська програма, привабливі, а головне - доступні ціни.

«Світ Меблів» спеціалізується на продажі ексклюзивних меблевих тканин як для приватного (домашнього) так і для комерційного використання. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки наймодніші, найактуальніші меблеві тканини. Наші представники відвідують всі значущі текстильні виставки в світі, щоб постійно бути в курсі останніх стильових напрямів і трендів. Наша унікальність полягає в тому, що, будучи в якійсь мірі колекціонером нових пропозицій на світовому ринку, студія пропонує вже готові варіанти різних за призначенням та походженням меблевих тканин, що ідеально гармонують між собою за кольором, фактурою і дизайном.

Компанія на сьогоднішній день має в своєму розпорядженні великий склад тканин в Івано-Франківську, пропонуючи всім без винятку замовникам вигідні і комфортні для обох сторін умови співпраці, оцінити які гідно можете і Ви, ставши нашим клієнтом.

Відвідайте нас, уважно ознайомтеся з асортиментом, виберіть меблеві тканини, що відповідають саме Вашим запитам, і оформіть замовлення. Прийнявши рішення про співпрацю з нами - Ви жодного разу про це не пошкодуєте, оскільки ми дійсно дбаємо про своїх клієнтів, пропонуючи їм все тільки найкраще!

Переглянути каталог →

Нові меблі

Наш партнер

Отримати прайс
  1. Ваше ім'я*
    Обов'язкове поле
  2. Електронна пошта*
    Обов'язкове поле
  3. Контактний телефон
    Введіть вірний номер
  4. Invalid Input

Останні новини

Всі меблі та матраци сертифіковані та відповідають нормам МОЗ України

Переглянути сертифікати